Főmenü

Impresszum
Anyagokat beküldők figyelmébe

Hírlevél

Ha feliratkozik az iskola hírlevelére, rendszeresen naprakész információkat kaphat a gimnáziummal kapcsolatos eseményekről. Iskolánk hírlevele megújul és jóval rendszeresebbé válik, ezért kérjük az eddigi és a leendő feliratkozókat, hogy olvassák el az ezzel kapcsolatos tudnivalókat.

A hírlevelet az iskola jubileumi évében hoztuk létre. Mivel a sokszínű eseményeknek különböző "célcsoportjai" voltak, külön hírlevélre iratkozhattak fel a szülők, a diákok, az érdeklődők, és így tovább.

A jubileumi év elmúltával e sokféle hírlevélnek immár nincs funkciója, így ezeket egyesítve a jövőben egyféle hírlevelet fogunk nagyjából havi rendszerességgel kiküldeni a feliratkozóknak.

Ezért arra kérünk mindenkit - függetlenül attól, hogy eddig kapott-e hírlevelet - hogy erősítse meg: kér az egységes iskolai hírlevélből. Ehhez nem kell mást tenniük, mint elküldeni e-mailben a következő adatokat erre a címre:

Az Ön neve
e-mail-címe

A megadott adatokat manuálisan hagyjuk jóvá, ennek megtörténtéről e-mailben tájékoztatjuk.

Leiratkozáshoz a fenti adatokat ismét küldje el, a levélben pedig írja meg, hogy leiratkozni szeretne.

Köszönjük a figyelmet!

Kereső